Kullerteenus

Tallinna piires, saatjalt saajale, ilma vahepeatusteta!

Ära muretse!

Teatavasti saab enamik saadetisi kannatada just tänu ümberlaadimistele ühest laost või ühest autost teise. Meie professionaalset kullerteenust kasutades tagate oma paki turvalise ja kiire teekonna täpselt sinna, kuhu vaja. Avotra OÜ pakub kohusetundlikult kuller- ning veoteenust selleks, et teie kaup jõuaks turvaliselt otse saaja kätte ilma ebavajalike ümberlaadimisteta.

Kiire

Viime kauba teie käest otse saaja kätte ilma saadetist ümber tõstmata, kas siis ühest autost või ühest laost teise. Tänu sellele jõuab teie kaup sihtkohta märgatavalt kiiremini võrreldes teiste kulleritega.

Soodne

Me teame, et iga klient ja tööots on teistest natuke erinev. Just seepärast on ka meie kuller- ja veoteenuse hind paindlik ning teie soovide ja ootustega arvestav.

Usaldusväärne

Oleme pakkunud kullerteenust juba pea kümme aastat ja selle aja jooksul on meie teenust usaldanud sellised tuntud Eesti firmad nagu näiteks Eesti Energia.

Kuller ja Kullerteenus Tallinnas

Osutame igapäevaselt veoteenust võrdlemisi uue Renault Master kaubikuga, mille mõõtmed on: 3,7m X 1,75m X 1,89m kandevõimega 1,5t.

Kaubavedu ja Veoteenus Tallinnas

Suuremate vedude puhuks oleme lisaks soetanud ka Scania veoauto. Mõõtmeteks sellel: 6,1m X 2,45m X 2,3m kandevõimega 10t. Lisavarustuses on tagaluuktõstuk.

Helista numbril 50 23 805

Ja jäta oma saadetis pealinna parima kuller- ning veoteenuse hoolde!